Wychowanie Fizyczne z AZS UW!

AZS Uniwersytetu Warszawskiego oferuje możliwość zaliczenia obowiązkowych zajęć wychowania fizycznego.
Wybierz odpowiednie dla siebie!

Zajęcia AZS UW

Semestr WF-u można zaliczyć uczestnicząc w zajęciach prowadzonych przez AZS Uniwersytetu Warszawskiego. AZS UW oferuje 18 płatnych zajęć, równoznacznych zajęciom WF. Każdy student na pewno znajdzie coś dla siebie!

Co musisz wiedzieć:

• zapisy na zajęcia odbywają się poprzez system rejestracji żetonowej;
  • zajęcia prowadzone przez AZS UW są płatne;
  • wysokość opłat poszczególnych zajęć znajdziesz na stronie zajęć w USOS oraz w katalogu zajęć;
  • dodatkowo studentów obowiązuje składka członkowska AZS (opłata jednorazowa).
  • w przypadku studentów z innych uczelni prosimy o kontakt z biurem AZS UW

Studenci warszawskich uczelni mogą zaliczać zajęcia Wychowania Fizycznego (za zgodą kierownika WF macierzystej uczelni).

Sekcje AZS UW

Zaliczenie semestru wychowania fizycznego możesz uzyskać reprezentując KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego na najwyższym poziomie w sekcjach wyczynowych lub na poziomie akademickim w sekcjach akademickich.

Wyjątki stanowią sekcje:

· brydż · kolarstwo · narciarstwo · tenis
· snowboard · szachy · żeglarstwo · siatkówka plażowa

W przypadku chęci zaliczenia WF-u w wyżej wymienionych sekcjach, prosimy o kontakt z trenerem wybranej sekcji lub biurem AZS UW.

Warunkiem dołączenia do sekcji jest członkostwo AZS.