Przekaż 1,5% dla AZS UW

Sport akademicki na Uniwersytecie Warszawskim od ponad 100 lat

Od początku istnienia AZS, Klub Uczelniany Uniwersytetu Warszawskiego buduje tradycje oraz historię stołecznego i polskiego sportu akademickiego. Funkcjonuje 35 sekcji akademickich, a zawodnicy sukcesywnie zdobywają medale na Akademickich Mistrzostwach Warszawy, Akademickich Mistrzostwach Polski, Akademickich Mistrzostwach Europy i Świata! Każdy zawodnik przykłada się do sukcesu klubu.

AZS UW zaprasza wszystkich

AZS UW opiekuje się nie tylko studentami, ale również zaprasza wszystkich chętnych, niezależnie od wieku czy poziomu sprawności fizycznej na swoje zajęcia, czyli 18 dyscyplin WF-owych dla każdego.

Najmłodsi

AZS nie zapomina o najmłodszych. Obecnie działa 9 sekcji młodzieżowych!

Sport wyczynowy

Zawodnicy z 15 sekcji wyczynowych walczą w rozgrywkach ligowych oraz na najwyższym poziomie krajowym (koszykówka kobiet i mężczyzn, futsal kobiet i mężczyzn, jeździectwo, judo, brydż sportowy, piłka nożna kobiet, piłka ręczna kobiet i mężczyzn, piłka wodna mężczyzn, pływanie, siatkówka plażowa, wioślarstwo oraz żeglarstwo).

Jak przekazać swój 1%?

Aby przekazać 1% podatku dla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym podając:

–  numer KRS:  0000197334

i wskazać jako cel szczegółowy – Akademicki Związek Sportowy Klub Uczelniany Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 24, 00- 325 Warszawa

Dziękujemy za wsparcie!

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zespół KU AZS UW

Wpłacenie 1% podatku dochodowego jest możliwe dzięki akcji „1% na Twój Klub”  we współpracy z Fundacją Partnerstwo