WITAMY W WARSZAWIE!

AZS Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie wita wszystkich zawodniczek, trenerów i kierowników ekip na Półfinałowym turnieju strefy A Akademickich Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Kobiet.

Mamy nadzieję, że Mistrzostwa odbędą się w sportowej i przyjaznej atmosferze, a rywalizacja będzie się toczyć zgodnie z zasadami Fair Play.

Życzymy jak najlepszych wyników sportowych, dobrej zabawy oraz niezapomnianego pobytu w Warszawie.

Zespół AZS UW!

PLIKI DO POBRANIA

📃 Regulamin Techniczny

📃 Komunikat #1

📃 Komunikat #2

📃 Plakat Turnieju

📃 Grupy Rozgrywkowe

PROGRAM TURNIEJU
Czwartek 06.05.2021
19:00- 21:30 Biuro Zawodów
19:00- 21:00 Weryfikacja
21:00 – 21:30 Odprawa Techniczna
Piątek 07.05.2021
10:00 – 19:00 Rozgrywki Eliminacyjne
12:00 – 15:00 Obiad
Sobota 08.05.2021
09:30 – 18:30 Rozgrywki pucharowe
12:00 – 15:00 Obiad
Niedziela 09.05.2021
09:00 – 16:00 Rozgrywki pucharowe
16:00 – 16:30 Zakończenie Turnieju

GRUPY PO LOSOWANIU
Grupa A
1 AWF Warszawa
2 PŁ Łódź
3 PG Gdańsk
4
WUM Warszawa
5
UAM Poznań
   
Grupa B
1 ALK Warszawa
2 UG Gdańsk
3 UW Warszawa
4
 UMe Łódź
5
 SGH Warszawa
6
 AWFiS Gdańsk

FAZA GRUPOWA

Piątek 21.05.2021

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Grupa Mecz
1 10:00 B ALK Warszawa 24 : 12 UW Warszawa
3 11:30 B UG Gdańsk
18 : 15
AWFiS Gdańśk
5 13:00 B UMe Łódź 18 : 17
SGH Warszawa
7 14:30 B ALK Warszawa 28 : 13 AWFiS Gdańsk
9 16:00 B UG Gdańsk 33 : 8
UMe Łódź
11 17:30 B SGH Warszawa 14 : 16
UW Warszawa

Hala Sportowa WZ UW (ul. Szturmowa 1/3)

lp. Godzina Grupa Mecz
2 10:00 A AWF Warszawa
47 : 0
WUM Warszawa
4 11:30 A PŁ Łódź 17 : 15
UAM Poznań
6 13:00 A PG Gdańśk
14 : 26
AWF Warszawa
8 14:30 A WUM Warszawa
9 : 36 UAM Poznań
10 16:00 A PŁ Łódź
26 : 14
PG Gdańsk
           

Sobota 22.05.2021

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Grupa Mecz
12 09:30 B SGH Warszawa 15 : 33
ALK Warszawa
14 11:00 B UG Gdańsk 28 : 10
UW Warszawa
16 12:30 B AWFiS Gdańsk 20 : 7 UMe Łódź
17 14:00 B SGH Warszawa 12 : 28
UG Gdańśk
19 15:30 B UW Warszawa 11 : 20
AWFiS Gdańsk
           

Hala Sportowa WZ UW (ul. Szturmowa 1/3)

lp. Godzina Grupa Mecz
13 09:30 A AWF Warszawa 22 : 13
PŁ Łódź
15 11:00 A PG Gdańsk 29 : 15
WUM Warszawa
17 12:30 A UAM Poznań 16 : 20
AWF Warszawa
18 14:00 A PŁ Łódź 42 : 7 WUM Warszawa
20 15:30 A PG Gdańsk 14 : 19 UAM Poznań
21 17:00 B UMe Łódź 12 : 22
ALK Warszawa

Niedziela 23.05.2021

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Grupa Mecz
22 09:00 B ALK Warszawa 19 : 24
UG Gdańsk
24 10:30 B UW Warszawa 20 : 11
UMe Łódź

Hala Sportowa WZ UW (ul. Szturmowa 1/3)

lp. Godzina Grupa Mecz
23 09:00 B AWFiS Gdańsk 16 : 9 SGH Warszawa
           

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ

Grupa A
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 AWF Warszawa
4 115 43 + 72
12
2 PŁ Łódź
4 98 58 + 40
9
3 UAM Poznań
4 86 60 + 26
6
 4 PG Gdańsk
4 71 86
– 15
3
 5  WUM Warszawa 4 31 154 – 123
0
             
Grupa B
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 UG Gdańsk 5 131 64 + 67
15
2 ALK Warszawa 5 126 76 + 50
12
3 AWFiS Gdańsk
5 84 73 + 11
9
4
UW Warszawa 5
69
97
– 28
6
5
 UMe Łódź
5
56
112
– 56
3
6
SGH Warszawa 5
67
111
– 44
0

FAZA PUCHAROWA

Niedziela 23.05.2020

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Mecz
Mecz o V miejsce
25 12:00 UAM Poznań
16 : 24 AWFiS Gdańsk
Mecz o III miejsce
27 13:30 PŁ Łódź
20 : 26
ALK Warszawa
FINAŁ
29 15:00 AWF Warszawa
20 : 14
UG Gdańśk
Hala Sportowa WZ UW (ul. Szturmowa 1/3)

lp. Godzina Mecz
Mecz o IX miejsce
26 12:00 WUM Warszawa
14 : 15
UMe Łódź
Mecz o VII miejsce
28 13:30 PG Gdańsk
19 : 8 UW Warszawa
 
         

KLASYFIKACJA

Klasyfikacja Końcowa
lp. Uczelnia
1 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
2 Uniwersytet Gdański
3 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
4 Politechnika Łódzka
5 Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
6 Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
7 Politechnika Gdańska
8 Uniwersytet Warszawski
9 Uniwersytet Medyczny w Łodzi
10 Warszawski Uniwersytet Medyczny
11 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Nagrody Indywidualne
MVP
Alicja Klarkowska AWF Warszawa
azs_zg_main_logo

uw_main_logo