WITAMY W WARSZAWIE!

AZS Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie wita wszystkich zawodniczek, trenerów i kierowników ekip na Półfinałowym turnieju strefy B Akademickich Mistrzostwach Polski w Koszykówce Mężczyzn.

Mamy nadzieję, że Mistrzostwa odbędą się w sportowej i przyjaznej atmosferze, a rywalizacja będzie się toczyć zgodnie z zasadami Fair Play.

Życzymy jak najlepszych wyników sportowych, dobrej zabawy oraz niezapomnianego pobytu w Warszawie.

Zespół AZS UW!

PLIKI DO POBRANIA

📃 Regulamin Techniczny

📃 Komunikat #1

📃 Komunikat #2

📃 Plakat Turnieju

📃 Grupy Rozgrywkowe

PROGRAM TURNIEJU
Czwartek 06.05.2021
18:00- 21:00 Biuro Zawodów
18:00- 20:30 Weryfikacja
20:30 – 21:00 Odprawa Techniczna
Piątek 07.05.2021
09:30 – 18:30 Rozgrywki Eliminacyjne
12:00 – 15:00 Obiad
Sobota 08.05.2021
09:30 – 20:00 Rozgrywki pucharowe
12:00 – 15:00 Obiad
Niedziela 09.05.2021
09:00 – 14:30 Rozgrywki pucharowe
14:00 – 15:00 Zakończenie Turnieju

GRUPY PO LOSOWANIU
Grupa A
1 ALK Warszawa
2 AWF Warszawa
3 UPr Lublin
Grupa B
1 UWM Olsztyn
2 UW Warszawa
3 SGGW Warszawa
Grupa C
1 Łazarski Warszawa
2 UMe Łódź
3 PL Lublin
Grupa D
1 UMCS Lublin
2 PW Warszawa
3 PŁ Łódź

FAZA GRUPOWA

Piątek 07.05.2021

Hala Sportowa WZ UW (ul. Szturmowa 1/3)

lp. Godzina Grupa Mecz
1 09:30 B UW Warszawa 66 : 59 SGGW Warszawa
3 11:00 C UMe Łódź 71 : 44 PL Lublin
5 12:30 B UWM Olsztyn 61 : 72 UW Warszawa
7 14:00 C Łazarski Warszawa 82 : 42 UMe Łódź
9 15:30 B SGGW Warszawa 69 : 63 UWM Olsztyn
11 17:00 C PL Lublin 55 : 84 Łazarski Warszawa

Hala CSR WUM (ul. Trojdena 2c)

lp. Godzina Grupa Mecz
2 09:30 A ALK Warszawa 87 : 43 AWF Warszawa
4 11:00 D PW Warszawa 64 : 46 PŁ Łódź
6 12:30 A AWF Warszawa 56 : 39 UPr Lublin
8 14:00 D UMCS Lublin 36 : 81 PW Warszawa
10 15:30 A UPr Lublin 41 : 98 ALK Warszawa
12 17:00 D PŁ Łódź 66 : 45 UMCS Lublin

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ

Grupa A
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 ALK Warszawa 2 185 84 +101 4
2 AWF Warszawa
2 99 126 -27 3
3 UPr Lublin
2 80 154 -74 2
Grupa B
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 UW Warszawa 2 138 120 +18 4
2 SGGW Warszawa 2 128 129 -1 3
3 UWM Olsztyn 2 124 141 -17 2
Grupa C
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 Łazarski Warszawa
2 166 97 +69 4
2 UMe Łódź
2 113 126 -13 3
3 PL Lublin
2 99 155 -56 2
Grupa D
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 PW Warszawa 2 145 82 +63 4
2 PŁ Łódź
2 112 109 +3 3
3 UMCS Lublin
2 81 147 -66 2

FAZA PUCHAROWA

Sobota 08.05.2020

Hala Sportowa WZ UW (ul. Szturmowa 1/3)

lp. Godzina Mecz
Mecze o IX – XII miejsca
13 09:30 UWM Olsztyn 46 : 39 PL Lublin
ĆWIERĆFINAŁY
15 11:00 Łazarski Warszawa 68 : 52 SGGW Warszawa
17 12:30 UW Warszawa 69 : 54 UMe Łódź
Mecze o V – VIII miejsce
19 14:00 SGGW Warszawa 75 : 71 PŁ Łódź
21
15:30
UMe Łódź 67 : 74
PW Warszawa
PÓŁFINAŁY
23
17:00
Łazarski Warszawa 79 : 77
ALK Warszawa
24 18:30 UW Warszawa 62 : 54
AWF Warszawa

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Mecz
Mecze o IX – XII miejsca
14 09:30 UPr Lublin 53 : 57 UMCS Lublin
ĆWIERĆFINAŁY
16 11:00 ALK Warszawa 88 : 36 PŁ Łódź
18 12:30 PW Warszawa 40 : 51 AWF Warszawa
Mecze o XI miejsce
20 14:00 PL Lublin 65 : 47 UPr Lublin
Mecze o IX miejsce
22 15:30 UWM Olsztyn 81 : 43 UMCS Lublin
 
         

Niedziela 09.05.2020

Hala Sportowa WZ UW (ul. Szturmowa 1/3)

lp. Godzina Mecz
Mecze o VII miejsce
25 09:00 PŁ Łódź 77 : 49 UMe Łódź
Mecze o V miejsce
26 10:30 SGGW Warszawa 67 : 60 PW Warszawa
Mecze o III miejsce
27
12:00
ALK Warszawa 107:84 AWF Warszawa
FINAŁ
28 13:30 Łazarski Warszawa 81 : 77 UW Warszawa

KLASYFIKACJA

Klasyfikacja Końcowa
lp. Uczelnia
1 Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
2 Uniwersytet Warszawski
3 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
4 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
5 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
6 Politechnika Warszawska
7 Politechnika Łódzka
8 Uniwersytet Medyczny w Łodzi
9 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
10 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
11 Politechnika Lubelska
12 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Nagrody Indywidualne
MVP
Hubert Stopierzyński Łazarski Warszawa
azs_zg_main_logo

uw_main_logo