WITAMY W WARSZAWIE!

AZS Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie wita wszystkich zawodniczek, trenerów i kierowników ekip na Półfinałowym turnieju strefy A Akademickich Mistrzostwach Polski w Koszykówce Kobiet.

Mamy nadzieję, że Mistrzostwa odbędą się w sportowej i przyjaznej atmosferze, a rywalizacja będzie się toczyć zgodnie z zasadami Fair Play.

Życzymy jak najlepszych wyników sportowych, dobrej zabawy oraz niezapomnianego pobytu w Warszawie.

Zespół AZS UW!

PLIKI DO POBRANIA

📃 Regulamin Techniczny

📃 Komunikat #1

📃 Komunikat #2

📃 Plakat Turnieju

📃 Grupy Rozgrywkowe

PROGRAM TURNIEJU
Czwartek 13.05.2021
19:00- 21:30 Biuro Zawodów
19:00- 21:00 Weryfikacja
21:00 – 21:30 Odprawa Techniczna
Piątek 14.05.2021
09:30 – 18:30 Rozgrywki Eliminacyjne
12:00 – 15:00 Obiad
Sobota 15.05.2021
09:30 – 20:00 Rozgrywki pucharowe
12:00 – 15:00 Obiad
Niedziela 16.05.2021
09:00 – 14:30 Rozgrywki pucharowe
14:00 – 15:00 Zakończenie Turnieju

GRUPY PO LOSOWANIU
Grupa A
1 UW Warszawa
2 UG Gdańsk
3 UMK Toruń
Grupa B
1 UAM Poznań
2 WSG Bydgoszcz
3 AWF Warszawa
Grupa C
1 PG Gdańsk
2 PP Poznań
3 PWSZ Leszno
Grupa D
1 SGGW Warszawa
2 PW Warszawa
3 AWFiS Gdańsk

FAZA GRUPOWA

Piątek 14.05.2021

Hala Sportowa WZ UW (ul. Szturmowa 1/3)

lp. Godzina Grupa Mecz
1 09:30 A UG Gdańsk 69 : 44
UMK Toruń
3 11:00 D SGGW Warszawa 40 : 29 PW Warszawa
5 12:30 A UW Warszawa 64 : 60
UG Gdańsk
7 14:00 D PW Warszawa 43 : 68
AWFiS Gdańsk
9 15:30 A UMK Toruń 44 : 51
UW Warszawa
11 17:00 D AWFiS Gdańsk 49 : 55 SGGW Warszawa

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Grupa Mecz
2 09:30 B WSG Bydgoszcz 42 : 57 AWF Warszawa
4 11:00 C PP Poznań 72 : 60 PWSZ Leszno
6 12:30 B UAM Poznań 79 : 40
WSG Bydgoszcz
8 14:00 C PG Gdańsk 50 : 46
PP Poznań
10 15:30 B AWF Warszawa 29 : 54
UAM Poznań
12 17:00 C PWSZ Leszno 36 : 59 PG Gdańsk

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ

Grupa A
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 UW Warszawa 2 115 104 + 11
4
2 UG Gdańsk 2 129 108 + 21 3
3 UMK Toruń 2 88 120 – 32 2
Grupa B
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 UAM Poznań 2 133 69 + 64
4
2 AWF Warszawa 2 86 96 – 10
3
3 WSG Bydgoszcz 2 82 136 – 54 2
Grupa C
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 PG Gdańsk 2 109 82 + 27
4
2 PP Poznań 2 118 110 + 8
3
3 PWSZ Leszno 2 96 131 – 35 2
Grupa D
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 SGGW Warszawa 2 95 78 + 17
4
2 AWFiS Gdańsk 2 117 98 + 19
3
3 PW Warszawa 2 72 108 – 36
2

FAZA PUCHAROWA

Sobota 15.05.2020

Hala Sportowa WZ UW (ul. Szturmowa 1/3)

lp. Godzina Mecz
Mecze o IX – XII miejsca
13 09:30 UMK Toruń 55 : 29 PW Warszawa
ĆWIERĆFINAŁY
15 11:00 UW Warszawa 86 : 18 AWFiS Gdańsk
17 12:30 SGGW Warszawa 39 : 67 UG Gdańsk
Mecz o IX miejsce
19 14:00 UMK Toruń 71 : 45
WSG Bydgoszcz
PÓŁFINAŁY
21 15:30 UW Warszawa 41 : 46
PG Gdańsk
23 17:00 UAM Poznań 71 : 66 UG Gdańsk

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Mecz
Mecze o IX – XII miejsca
14 09:30 WSG Bydgoszcz 49 : 34
PWSZ Leszno
ĆWIERĆFINAŁY
16 11:00 PG Gdańsk 45 : 37
AWF Warszawa
18 12:30 UAM Poznań 69 : 47 PP Poznań
Mecze o XI miejsce
20 14:00 PW Warszawa 22 : 80
PWSZ Leszno
Mecze o V – VIII miejsca
22 15:30 AWFiS Gdańsk 51 : 54
AWF Warszawa
24 17:00 SGGW Warszawa 64 : 51
PP Poznań

Niedziela 16.05.2020

Hala Sportowa WZ UW (ul. Szturmowa 1/3)

lp. Godzina Mecz
Mecze o VII miejsce
25 09:00 AWFiS Gdańsk 33 : 58
SGGW Warszawa
Mecze o V miejsce
26 10:30 AWF Warszawa 46 : 27
PP Poznań
Mecze o III miejsce
27
12:00
UW Warszawa 45 : 26
UG Gdańsk
FINAŁ
28 13:30 PG Gdańsk 46 : 45
UAM Poznań

KLASYFIKACJA

Klasyfikacja Końcowa
lp. Uczelnia
1 Politechnika Gdańska
2 Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
3 Uniwersytet Warszawski
4 Uniwersytet Gdański
5 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
6 Politechnika Poznańska
7 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
8 Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
9 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
10 Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
11 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie
12 Politechnika Warszawska
Nagrody Indywidualne
MVP
Sylwia Bujniak PG Gdańsk
azs_zg_main_logo

uw_main_logo