WITAMY W WARSZAWIE!

AZS Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie wita wszystkie zawodniczki, trenerów i kierowników ekip na Półfinałowym turnieju strefy A Akademickich Mistrzostwach Polski w Futsalu Kobiet.

Mamy nadzieję, że Mistrzostwa odbędą się w sportowej i przyjaznej atmosferze, a rywalizacja będzie się toczyć zgodnie z zasadami Fair Play.

Życzymy jak najlepszych wyników sportowych, dobrej zabawy oraz niezapomnianego pobytu w Warszawie.

Zespół AZS UW!

PLIKI DO POBRANIA

📃 Regulamin Techniczny

📃 Komunikat #1

📃 Komunikat #2

📃 Plakat Turnieju

📃 Grupy Rozgrywkowe

PROGRAM TURNIEJU
Czwartek 28.01.2021
17:00- 21:00 Biuro Zawodów
18:00- 20:00 Weryfikacja
20:00 – 20:30 Odprawa Techniczna
Piątek 29.01.2021
08:30 – 17:30 Rozgrywki Eliminacyjne
   
Sobota 30.01.2021
09:00 – 13:10 Rozgrywki Eliminacyjne
14:40 – 17:40 Rozgrywki fazy pucharowej
Niedziela 31.01.2021
08:30 – 14:00 Rozgrywki fazy pucharowej
14:00 Zakończenie Turnieju

GRUPY PO LOSOWANIU
Grupa A
1 UW Warszawa
2 UŁ Łódź
3 ZUT Szczecin
4 UKW Bydgoszcz
Grupa B
1 UG Gdańsk
2 SGGW Warszawa
3 UMe Łódź
4 UMK Toruń
Grupa C
1 USz Szczecin
2 AWF Warszawa
3 PŁ Łódź
4 WSG Bydgoszcz
Grupa D
1 UWM Olsztyn
2 AWF Poznań
3 SGH Warszawa
4 PG Gdańsk

FAZA GRUPOWA

Piątek 29.01.2021

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Grupa Mecz
1 08:30 D UWM Olsztyn 6 : 0 PG Gdańśk
3 09:40 D SGH Warszawa 0 : 4 AWF Poznań
5 10:50 A UW Warszawa 0 : 4 UKW Bydgoszcz
7 12:00 A ZUT Szczecin 0 : 10 UŁ Łódź
9 13:10 D PG Gdańsk 3 : 0 SGH Warszawa
11 14:20 D AWF Poznań 0 : 4 UWM Olsztyn
13 15:30 A UKW Bydgoszcz 1 : 1 ZUT Szczecin
15 16:40 A UŁ Łódź 6 : 0 UW Warszawa

Hala Gier AWF (ul. Marymoncka 34)

lp. Godzina Grupa Mecz
2 08:30 B UG Gdańsk 8 : 0 UMK Toruń
4 09:40 B UMe Łódź 4 : 2 SGGW Warszawa
6 10:50 C USz Szczecin 2 : 3 WSG Bydgoszcz
8 12:00 C PŁ Łódź 0 : 6 AWF Warszawa
10 13:10 B UMK Toruń 0 : 0 UMe Łódź
12 14:20 B SGGW Warszawa 1 : 5 UG Gdańsk
14 15:30 C WSG Bydgoszcz 5 : 1 PŁ Łódź
16 16:40 C AWF Warszawa 1 : 7 USz Szczecin

Sobota 30.01.2021

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Grupa Mecz
17 09:00 A UŁ Łódź 13 : 2 UKW Bydgoszcz
19 10:10 A ZUT Szczecin 0 : 2 UW Warszawa
21 11:20 D AWF Poznań 6 : 1 PG Gdańsk
23 12:30 D SGH Warszawa 1 : 5 UWM Olsztyn

Hala Gier AWF (ul. Marymoncka 34)

lp. Godzina Grupa Mecz
20 09:00 C PŁ Łódź 2 : 10 USz Szczecin
18 10:10 C AWF Warszawa 0 : 2 WSG Bydgoszcz
22 11:20 B SGGW Warszawa 3 : 4 UMK Toruń
24 12:30 B UMe Łódź 0 : 6 UG Gdańsk

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ

Grupa A
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 UŁ Łódź 3 29 2 + 27 9
2 UKW Bydgoszcz 3 7 14 – 7 4
3 UW Warszawa
3 2
10
– 8 3
4 ZUT Szczecin 3 1 13 – 12 1
Grupa B
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 UG Gdańśk 3 19
1 + 18
9
2 UMe Łódź 3 4 8 – 4
4
3 UMK Toruń 3 4 11 – 7 4
4 SGGW Warszawa 3 6 13
– 7
0
Grupa C
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 WSG Bydgoszcz 3 10 3 + 7 9
2 USz Szczecin 3 19 6 + 13 6
3 AWF Warszawa 3 7 9 – 2
3
4 PŁ Łódź 3 3 21 – 18 0
Grupa D
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 UWM Olsztyn 3 15 1 + 14
9
2 AWF Poznań 3 10 5 + 5
6
3 PG Gdańśk 3 4 12 – 8 3
4 SGH Warszawa 3 1 12 – 11
0

FAZA PUCHAROWA

Sobota 30.01.2021

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Mecz
Mecze o IX – XII miejsca
25 14:40 UW Warszawa 3 : 0 PG Gdańsk
Ćwierćfinały
27 15:50 UŁ Łódź
4 : 1 AWF Poznań
29 17:00 UKW Bydgoszcz 0 : 2 UWM Olsztyn

Hala Gier AWF (ul. Marymoncka 34)

lp. Godzina Mecz
Mecze o miejsca IX – XII
26 14:40 UMK Toruń 2 : 1 AWF Warszawa
Ćwierćfinały
28 15:50 UG Gdańsk 2 : 1 USz Szczecin
30 17:00 UMe Łódź 0 : 9 WSG Bydgoszcz

Niedziela 31.01.2021

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Mecz
Półfinały
31 08:30 UŁ Łodź 2 : 3 WSG Bydgoszcz
33 09:40 UG Gdańsk 2 : 0 UWM Olsztyn
Mecz o IX miejsce
35 10:50 UW Warszawa 3 : 0 UMK Toruń
Mecz o III miejsce
37 12:00 UWM Olsztyn 1 : 8 UŁ Łódź
Finał
39 13:10 WSG Bydgoszcz 1 : 3 UG Gdańsk

Hala Gier AWF (ul. Marymoncka 34)

lp. Godzina Mecz
Mecze o miejsca V – VIII
32 08:30 AWF Poznań 3 : 0 UMe Łódź
34 09:40 USz Szczecin 9 : 0 UKW Bydgoszcz
Mecz o XI miejsce
36 10:50 AWF Warszawa 1 : 1 (k. 3:2) PG Gdańsk
Mecz o V miejsce
38 12:00 AWF Poznań 0 : 3 USz Szczecin
Mecz o VII miejsce
40 13:10 UKW Bydgoszcz 2 : 1 UMe Łódź

KLASYFIKACJA

Klasyfikacja Końcowa
lp. Uczelnia
1 Uniwersytet Gdański
2 Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
3 Uniwersytet Łódzki
4 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
5 Uniwersytet Szczeciński
6 Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
7 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
8 Uniwersytet Medyczny w Łodzi
9 Uniwersytet Warszawski
10 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
11 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
12 Politechnika Gdańska
13-16 Politechnika Łódzka
13-16 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
13-16 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
13-16 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Nagrody Indywidualne
MVP
Izabela Pawłowska
Uniwersytet Gdański
Najlepsza Bramkarka
Weronika Wieżynis
Uniwersytet Gdański
Królowa Strzelczyń
Daria Kurzawa
Uniwersytet Łódzki
azs_zg_main_logo

uw_main_logo