Tramwaje przyjazne AZS UW Wilanów

Miło nam poinformować, że nasz zespół ma kolejnego sponsora. Tym razem dołączyły do nas Tramwaje Warszawskie. W myśl misji tramwaje będą teraz przyjazne warszawskiemu futsalowi. Nowoczesne, szybkie, bezpieczne i ekologiczne mają pomóc w walce o ligowe punkty.

Podczas meczów na koszulkach naszych zawodników widnieje już logo Tramwajów oraz wywieszane są banery na hali w trakcie meczów. To efekt podpisanej umowy.

W Warszawie tramwaje to najlepszy środek lokomocji. Są nowoczesne, przyjazne ludziom, w zdecydowanej większości klimatyzowane, ciche i monitorowane. Są też ekologiczne i dlatego są liderem na stołecznym rynku publicznego transportu miejskiego. Wyznaczają zarówno sobie samym, jak i innym partnerom, najwyższe standardy postępowania w relacjach z pasażerami, kontrahentami czy społecznością lokalną.

Od teraz będą wyznaczać relacje również w Wilanowie. Podpisana umowa to efekt projektu. Już wkrótce władze miasta chcą zbudować połączenia do naszej pięknej dzielnicy właśnie przy pomocy tramwajów. To bliska przyszłość, a teraźniejszość to relacje sportowe.

– Bardzo się cieszymy z podpisanej umowy. Na pewno doda nam ona animuszu i pozwoli spokojnie grać w tym sezonie – komentuje kapitan drużyny Radek Marcinkowski i dodaje – każdy nowy sponsor to motywacja dla nas do jeszcze lepszej walki.

Dziękujemy za zaufanie. AZS UW Wilanów jest liderem z kilkoma punktami przewagi nad pozostałymi rywalami. Odkąd nasz zespół przeniósł się do Wilnowa trwa dobra passa. Mamy nadzieję, że podpisana umowa pomoże w realizacji sportowych sukcesów i być może zawiezie naszych do…..

Oby !!!

Tagged .