„KidsCore” – akademia żeglarska AZS Uniwersytetu Warszawskiego na Optimistach dla dzieci od 7 lat.

Zapraszamy dziewczęta i chłopców na wspaniałą żeglarską przygodę z klasą Optimist w ramach oryginalnej koncepcji programowej KidsCore opracowanej przez trenerów AZS UW. W ogromnej mierze przywiązujemy uwagę do kształtowania wyjątkowych postaw sportowych, zdrowego i aktywnego trybu życia, kultury osobistej oraz w przyszłości zindywidualizowania ścieżki rozwoju kariery w klasach olimpijskich. Nasze pomysły i pracę opieramy na najcenniejszych olimpijskich doświadczeniach zdobytych z naszymi zawodniczkami Kasią Deberny i Anną Weinzieher, które reprezentowały Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie i Londynie pozostając wzorem dla naszych przyszłych pokoleń.

PLAN TRENINGÓW

Zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę na zajęcia żeglarskie na Optimistach i Laserach do Ośrodka Sportów Wodnych AZS Zegrze. Żeglujemy od kwietnia do końca października.

Zimą dbamy od sprawność i zdrowie naszych podopiecznych przygotowując ich do sezonu podczas zajęć ogólnorozwojowych na sali, basenie z instruktorami pływania i kreatywnych warsztatów żeglarskich z trenerami żeglarstwa.

To wszystko na obiektach Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Banacha 2a w Warszawie.

Zapisy prosimy kierować pod numer tel. 666 976 001 lub info@kidscore.pl / www.kidscore.pl

KOSZTY

Miesięczne:

Grupa Dni Zajęć Cena
KidsCore FUN (D)

1x tyg. zajęcia nad jeziorkiem Czerniakowskim w Warszawie. (V-VI, IX-X)

Basen (XI – III)

Zajęcia dodatkowe: basen (XI-XII)

nie dotyczy

KidsCore

Sports(C)

2x tyg. zajęcia nad Zegrzem. (IV-VI, IX-X); zajęcia zimowe (XI-III) 550 zł

Dodatkowo:

•  100zł – składka członkowska roczna AZS;
  • Jednorazowa opłata wpisowa do sekcji – 400 zł.
  • Specjalistyczny strój żeglarski. Zapraszamy do naszego partnera MUSTO w Warszawie, u którego dla naszych członków zapewnione są specjalne rabaty oraz okazyjne prezenty.

Numer konta:
39 1240 6218 1111 0010 5320 5653

Ilość zajęć nie ma wpływu na koszt miesięcznych opłat. Miesięczna opłata stała obowiązuje tylko dla dzieci uczęszczających regularnie przez cały rok. Dziecko wraz z rozwojem sportowym i wiekiem awansuje do wyższej grupy szkolenia. W okresie wakacji grupy szkolenia początkowego nie ponoszą opłat. W tym okresie zapraszamy na treningi w ramach KidsCore Mini Camp-ów i na Camp do Wilkas w sierpniu. Odwiedź nasz fanpag’e i zapoznaj się z naszymi aktywnościami.

OPTIMIST grupa regatowa A i B

Trener Mateusz Laskowski i Krzysztof Filipiak

Dzieci w tej grupie realizują już całoroczne szkolenie oparte na rocznym planie organizacyjno-szkoleniowym opracowanym w naszym zespole trenerów. W sezonie startujemy w regatach ogólnopolskich, a głównym startem sezonu są dla nas Mistrzostwa Polski gr. B i Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Celem sportowym tej grupy jest wyłonienie najlepszych zawodników, którzy awansują do kadry wojewódzkiej i narodowej. Nie zapominamy również o rozwoju motorycznym dbając o zdrowie dzieci, aby w przyszłości bez narażenia na kontuzje mogły się nieustannie rozwijać. W tym obszarze wspierają nas trenerzy o specjalnościach motoryka i pływanie.

KADRA TRENERSKA

Bartłomiej Szotyński