„KidsCore” – akademia żeglarska AZS Uniwersytetu Warszawskiego na Optimistach dla dzieci od 7 lat.

Zapraszamy dziewczęta i chłopców na wspaniałą żeglarską przygodę z klasą Optimist w ramach oryginalnej koncepcji programowej KidsCore opracowanej przez trenerów AZS UW. W ogromnej mierze przywiązujemy uwagę do kształtowania wyjątkowych postaw sportowych, zdrowego i aktywnego trybu życia, kultury osobistej oraz w przyszłości zindywidualizowania ścieżki rozwoju kariery w klasach olimpijskich. Nasze pomysły i pracę opieramy na najcenniejszych olimpijskich doświadczeniach zdobytych z naszymi zawodniczkami Kasią Deberny i Anną Weinzieher, które reprezentowały Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie i Londynie pozostając wzorem dla naszych przyszłych pokoleń.

PLAN TRENINGÓW

Zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę na zajęcia żeglarskie na Optimistach i Laserach do Ośrodka Sportów Wodnych AZS Zegrze. Żeglujemy od kwietnia do końca października.

Zimą dbamy od sprawność i zdrowie naszych podopiecznych przygotowując ich do sezonu podczas zajęć ogólnorozwojowych na sali, basenie z instruktorami pływania i kreatywnych warsztatów żeglarskich z trenerami żeglarstwa.

To wszystko na obiektach Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Banacha 2a w Warszawie.

Zapisy prosimy kierować pod numer tel. 666 976 001 lub info@kidscore.pl / www.kidscore.pl

KOSZTY

Miesięczne:

Grupa Dni Zajęć Cena
KidsCore FUN (D)
Trener Darek

1x tyg. zajęcia nad jeziorkiem Czerniakowskim w Warszawie. (IV-VI, IX-X)

czw i pt godz. 15:00 lub 17:15 ; zajęcia zimowe (XI-III)

nie dotyczy
KidsCore Rookies (C)
2x tyg. zajęcia nad Zegrzem. (IV-VI, IX-X); zajęcia zimowe (XI-III) 500 zł

Dodatkowo:

♦ 100zł – składka członkowska roczna AZS;

♦ Specjalistyczny strój żeglarski. Zapraszamy do naszego partnera MUSTO w Warszawie, u którego dla naszych członków zapewnione są specjalne rabaty oraz okazyjne prezenty.

Ilość zajęć nie ma wpływu na koszt miesięcznych opłat. Miesięczna opłata stała obowiązuje tylko dla dzieci uczęszczających regularnie przez cały rok. Dziecko wraz z rozwojem sportowym i wiekiem awansuje do wyższej grupy szkolenia. W okresie wakacji grupy szkolenia początkowego nie ponoszą opłat. W tym okresie zapraszamy na treningi w ramach KidsCore Mini Camp-ów i na Camp do Wilkas w sierpniu. Odwiedź nasz fanpag’e i zapoznaj się z naszymi aktywnościami.

OPTIMIST grupa regatowa A i B

Trener Mateusz Laskowski i Krzysztof Filipiak

Dzieci w tej grupie realizują już całoroczne szkolenie oparte na rocznym planie organizacyjno-szkoleniowym opracowanym w naszym zespole trenerów. W sezonie startujemy w regatach ogólnopolskich, a głównym startem sezonu są dla nas Mistrzostwa Polski gr. B i Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Celem sportowym tej grupy jest wyłonienie najlepszych zawodników, którzy awansują do kadry wojewódzkiej i narodowej. Nie zapominamy również o rozwoju motorycznym dbając o zdrowie dzieci, aby w przyszłości bez narażenia na kontuzje mogły się nieustannie rozwijać. W tym obszarze wspierają nas trenerzy o specjalnościach motoryka i pływanie.

KADRA TRENERSKA

Bartłomiej Szotyński