Highlander Karate Academy – Akademia Karate AZS Uniwersytetu Warszawskiego.

Sekcja Karate w AZS Uniwersytetu Warszawskiego cechuje się ogromnymi tradycjami. Oferujemy niezapomniany czas dla dzieci, który pozwoli im stawiać kroki w dorosłym życiu z większą pewnością siebie, a także z umiejętnością radzenia sobie w wielu trudnych sytuacjach.

Klub jest zrzeszony w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego. Dzięki działalności OZKWM dzieci mogą brać udział w licznych zawodach i czerpać ogromną radość z uczestnictwa, poznania smaku rywalizacji sportowej w atmosferze fair play oraz cieszyć się zwycięstwami.

time-iconPLAN TRENINGÓW

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

Prosimy o kontakt z trenerem.

KOSZTY

TRENER

Maciej GÓRSKI – polski karateka, zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi lekkiej, zawodowy mistrz świata w karate full contact w wadze lekkiej z 2008 roku, wielokrotny mistrz i wicemistrz Polski w różnych odmianach karate, triumfator turnieju MMA KSW Extra z 2008 roku oraz finalista turnieju KSW 15 z 2011 roku.

Maciej Górski wskrzeszając sekcję karate na Uniwersytecie Warszawskim oddał hołd jednemu ze swoich trenerów i nauczycieli – Panu Leszkowi Drewniakowi. Był to pionier karate w Polsce, ale także zasłużył się ojczyźnie będąc jednym ze współzałożycieli jednostki GROM.

Nasz trener jest również czynnym działaczem społecznym m.in w Stołecznym WOPR, gdzie zasiada w zarządzie. Prowadzi także Fundację i Stowarzyszenie, które wspierają bezpieczeństwo i obronność III RP oraz sport. Mimo tego jest znany na Uniwersytecie Warszawskim z wielu inicjatyw, w których udowadnia, że jeśli czegoś naprawdę chcesz, to pracuj tak długo, aż to osiągniesz. Maciej Górski cieszy się ogromną sympatią i szacunkiem zarówno dzieci, studentów, jak i rodziców. Spełnia się zawodowo także jako trener akademickiej kadry karate UW, a jego zawodnicy rokrocznie odnoszą sukcesy w Akademickich Mistrzostwach Polski i biorą udział w Mistrzostwa Europy.

Zapraszamy!