Akademickie Mistrzostwa Polski w Koszykówce Mężczyzn 2019/2020 – Półfinał B


WITAMY W WARSZAWIE!

AZS Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie wita wszystkich zawodniczek, trenerów i kierowników ekip na Półfinałowym turnieju strefy B Akademickich Mistrzostwach Polski w Koszykówce Mężczyzn.

Mamy nadzieję, że Mistrzostwa odbędą się w sportowej i przyjaznej atmosferze, a rywalizacja będzie się toczyć zgodnie z zasadami Fair Play.

Życzymy jak najlepszych wyników sportowych, dobrej zabawy oraz niezapomnianego pobytu w Warszawie.

Zespół AZS UW!

PLIKI DO POBRANIA

📃 Regulamin Techniczny

📃 Komunikat #1

📃 Komunikat #2

📃 Plakat Turnieju

📃 Grupy Rozgrywkowe

PROGRAM TURNIEJU
Czwartek 17.09.2020
18:00- 20:30 Biuro Zawodów
18:30- 19:30 Weryfikacja
20:00 – 20:30 Odprawa Techniczna
Piątek 18.09.2020
09:00 – 20:00 Rozgrywki Eliminacyjne
12:00 – 16:00 Obiad
Sobota 19.09.2020
09:00 – 20:00 Rozgrywki Eliminacyjne
12:00 – 16:00 Obiad
Niedziela 20.09.2020
08:30 – 14:30 Rozgrywki fazy pucharowej
15:00 Zakończenie Turnieju

GRUPY PO LOSOWANIU
Grupa A
1 ALK Warszawa
2 PL Lublin
3 SGH Warszawa
4 PW Warszawa
5 UMe Łódź
Grupa B
1 Łazarski Warszawa
2 UW Warszawa
3 UWM Olsztyn
4 PŁ Łódź
5 UMCS Lublin
6
SGGW Warszawa

FAZA GRUPOWA

Piątek 18.09.2020

Hala WZ UW (ul. Szturmowa 1/3)

lp. Godzina Grupa Mecz
1 09:00 B SGGW Warszawa 50 : 70
Łazarski Warszawa
3 11:00 B UW Warszawa 43 : 69 UMCS Lublin
5 13:00 B UWM Olsztyn 64 : 48 PŁ Łódź
8 15:00 B Łazarski Warszawa 71 : 55 UW Warszawa
10 17:00 B UMCS Lublin 78 : 47 UWM Olsztyn

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Grupa Mecz
2 10:00 A PL Lublin 44 : 94 ALK Warszawa
4 11:30 A SGH Warszawa 61 : 59 PW Warszawa
6 13:00 A ALK Warszawa 82 : 40 UMe Łódź
7 14:30 A PW Warszawa 65 : 23 PL Lublin
9 16:00 A UMe Łódź 34 : 48 SGH Warszawa

Sobota 19.09.2020

Hala WZ UW (ul. Szturmowa 1/3)

lp. Godzina Grupa Mecz
13 11:00 B Łazarski Warszawa 60 : 47 UWM Olsztyn
15 13:00 B UMCS Lublin 66 : 36 PŁ Łódź
18 15:00 B UWM Olsztyn 63 : 43 UW Warszawa
20 17:00 B PŁ Łódź 48 : 64 Łazarski Warszawa
           

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Grupa Mecz
12 10:00 A PW Warszawa 54 : 63 ALK Warszawa
14 11:30 A PL Lublin 26 : 44 UMe Łódź
16 13:00 A ALK Warszawa 79 : 46 SGH Warszawa
17 14:30 A UMe Łódź 32 : 66 PW Warszawa
19 16:00 A SGH Warszawa 71 : 36 PL Lublin

Niedziela 20.09.2020

 Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a) – SEKTOR A

lp. Godzina Grupa Mecz
21 10:00 B PŁ Łodź 43 : 60 UW Warszawa

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a) – SEKTOR C

lp. Godzina Grupa Mecz
22 10:00 B UMCS Lublin 63 : 33 Łazarski Warszawa

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ

Grupa A
lp. Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 ALK Warszawa 4 318 184 +134 8
2 SGH Warszawa
4 226 208 +18 7
3 PW Warszawa
4 244 179 +65 6
4 UMe Łodź 4 150 222 -72 5
5 PL Lublin 4 129 274 -145 4
             
Grupa B
lp. Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 UMCS Lublin 4 276 159 +117 8
3 Łazarski Warszawa
4 228 213 +15 6
2 UWM Olsztyn 4 221 229 -8 6
4 UW Warszawa 4 201 246 -45 5
5 PŁ Łodź 4 175 254 -79 4
             

FAZA PUCHAROWA

Niedziela 20.09.2020

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a) – Sektor A

lp. Godzina Mecz
Mecz o VII – VIII miejsca
23 12:00 UW Warszawa 58 : 49
UMe Łódź
Mecz o III – IV miejsca
25 13:30 Łazarski Warszawa 72 : 52 SGH Warszawa
FINAŁ
27 15:00 ALK Warszawa 50 : 64 UMCS Lublin

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a) – SEKTOR C

lp. Godzina Mecz
Mecze o IX – X miejsca
24 12:00 PL Lublin 59 : 71 PŁ Łódź
Mecz o V – VI miejsca
26 13:30 PW Warszawa 38 : 59 UWM Olsztyn
         
14:20 Zakończenie Zawodów

KLASYFIKACJA

Klasyfikacja Końcowa
lp. Uczelnia
1 Uniwersytet Marii Curie – Składkowskiej w Lublinie
2 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
3 Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
4 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
5 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
6 Politechnika Warszawska
7 Uniwersytet Warszawski
8 Uniwersytet Medyczny w Łodzi
9 Politechnika Łódzka
10 Politechnika Lubelska
* Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

*Drużyna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie wycofała się z rozgrywek po rozegraniu pierwszego meczu grupowego.