Akademickie Mistrzostwa Polski w Koszykówce Kobiet 2019/2020 – Półfinał A


WITAMY W WARSZAWIE!

AZS Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie wita wszystkich zawodniczek, trenerów i kierowników ekip na Półfinałowym turnieju strefy A Akademickich Mistrzostwach Polski w Koszykówce Kobiet.

Mamy nadzieję, że Mistrzostwa odbędą się w sportowej i przyjaznej atmosferze, a rywalizacja będzie się toczyć zgodnie z zasadami Fair Play.

Życzymy jak najlepszych wyników sportowych, dobrej zabawy oraz niezapomnianego pobytu w Warszawie.

Zespół AZS UW!

PLIKI DO POBRANIA

📃 Regulamin Techniczny

📃 Komunikat #1

📃 Komunikat #2

📃 Plakat Turnieju

📃 Grupy Rozgrywkowe

PROGRAM TURNIEJU
Piątek 25.09.2020
19:00- 21:00 Biuro Zawodów
19:00- 20:30 Weryfikacja
20:30 – 21:00 Odprawa Techniczna
Sobota 26.09.2020
10:00 – 18:30 Rozgrywki Eliminacyjne
12:00 – 16:00 Obiad
Niedziela 27.09.2020
09:00 – 16:00 Rozgrywki Eliminacyjne
12:00 – 16:00 Obiad

GRUPY PO LOSOWANIU
Grupa A
1 PG Gdańsk
2 SGGW Warszawa
3 AWF Warszawa
Grupa B
1 UW Warszawa
2 UAM Poznań
3 UG Gdańsk

FAZA GRUPOWA

Sobota 26.09.2020

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Grupa Mecz
1 10:00 A AWF Warszawa 29 : 44
SGGW Warszawa
2 11:30 B UAM Poznań 38 : 46 UG Gdańsk
3 13:00 A SGGW Warszawa 42 : 51 PG Gdańsk
4 14:30 B UW Warszawa 80 : 36 UAM Poznań
5 16:00 A PG Gdańsk 44 : 31 AWF Warszawa
6
17:30
B
UG Gdańsk 22 : 36 UW Warszawa
WYNIKI FAZY GRUPOWEJ

Grupa A
lp. Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 PG Gdańsk 2 105 73 + 32
4
2 SGGW Warszawa
2 86 90 – 4
3
3 AWF Warszawa
2 60 88 – 28
2
Grupa B
lp. Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 UW Warszawa 2 116 58 + 58 4
2 UG Gdańsk
2 68 74 – 6
3
3 UAM Poznań
2 74 126 – 52
2

FAZA PUCHAROWA

Niedziela 27.09.2020

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Mecz
Półfinał
7 9:00 PG Gdańsk 37 : 34
UG Gdańśk
Półfinał
8 10:30 UW Warszawa 48 : 39 SGGW Warszawa
Mecz o V miejsce
9 12:00 AWF Warszawa 42 : 45 UAM Poznań
Mecz o III miejsce
10
13:30 UG Gdańsk
67 : 46 SGGW Warszawa
Finał
11
15:00 PG Gdańsk 36 : 50 UW Warszawa

 

KLASYFIKACJA

Klasyfikacja Końcowa
lp. Uczelnia
1 Uniwersytet Warszawski
2 Politechnika Gdańska
3 Uniwersytet Gdański
4 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
5 Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
6 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie