AMP w Futsalu Kobiet 2019/2020 – Półfinał A


WITAMY W WARSZAWIE!

AZS Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie wita wszystkich zawodniczek, trenerów i kierowników ekip na Półfinałowym turnieju strefy A Akademickich Mistrzostwach Polski w Futsalu Kobiet.

Mamy nadzieję, że Mistrzostwa odbędą się w sportowej i przyjaznej atmosferze, a rywalizacja będzie się toczyć zgodnie z zasadami Fair Play.

Życzymy jak najlepszych wyników sportowych, dobrej zabawy oraz niezapomnianego pobytu w Warszawie.

Zespół AZS UW!

PLIKI DO POBRANIA

📃 Regulamin Techniczny

📃 Komunikat #1

📃 Komunikat #2

📃 Plakat Turnieju

📃 Grupy Rozgrywkowe

PROGRAM TURNIEJU
Czwartek 06.02.2020
18:00- 21:00 Biuro Zawodów
18:00- 20:30 Weryfikacja
20:30 – 21:00 Odprawa Techniczna
Piątek 07.02.2020
09:00 – 19:00 Rozgrywki Eliminacyjne
12:00 – 16:00 Obiad
Sobota 08.02.2020
10:00 – 17:00 Rozgrywki Eliminacyjne
12:00 – 16:00 Obiad
Niedziela 09.02.2020
08:00 – 14:00 Rozgrywki fazy pucharowej
14:00 – 15:00 Zakończenie Turnieju

GRUPY PO LOSOWANIU
Grupa A
1 USz Szczecin
2 UWM Olsztyn
3 AWF Warszawa
4 UMK Toruń
5 SGH Warszawa
Grupa B
1 WSG Bydgoszcz
2 UW Warszawa
3 PG Gdańsk
4 SGGW Warszawa
   
Grupa C
1 UŁ Łódź
2 AWF Poznań
3 UKW Bydgoszcz
4 ZUT Szczecin
   
Grupa D
1 UG Gdańsk
2 PŁ Łódź
3 PP Poznań
4 WAT Warszawa
5 UMe Łódź

FAZA GRUPOWA

Piątek 07.02.2020

Hala Gier AWF (ul. Marymoncka 34)

lp. Godzina Grupa Mecz
1 09:00 A AWF Warszawa 6 : 0 SGH Warszawa
3 10:00 A USz Szczecin 3 : 0 UWM Olsztyn
5 11:00 C UŁ Łódź 11 : 2 ZUT Szczecin
7 12:00 C AWF Poznań 5 : 1 UKW Bydgoszcz
9 13:00 A AWF Warszawa 2 : 2 UMK Toruń
11 14:00 A SGH Warszawa 0 : 14 USz Szczecin
13 15:00 C ZUT Szczecin 3 : 3 UKW Bydgoszcz
15 16:00 C UŁ Łódź 2 : 2 AWF Poznań
           
           

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Grupa Mecz
2 09:00 D PŁ Łódź 1 : 1 UMe Łódź
4 10:00 B PP Poznań 6 : 2 WAT Warszawa
6 11:00 D UW Warszawa 2 : 2 SGGW Warszawa
8 12:00 B PG Gdańsk 0 : 2 WSG Bydgoszcz
10 13:00 D UG Gdańsk 6 : 0 PŁ Łódź
12 14:00 B PP Poznań 5 : 3 UMe Łódź
14 15:00 D WSG Bydgoszcz 2 : 2 SGGW Warszawa
16 16:00 B UW Warszawa 11 : 1 PG Gdańsk
18 17:00 D WAT Warszawa 2 : 9 UG Gdańsk
17 18:00 A UWM Olsztyn 1 : 0 UMK Toruń

Sobota 08.02.2020

Hala Gier AWF (ul. Marymoncka 34)

lp. Godzina Grupa Mecz
19 10:00 A UKM Toruń 1 : 5 USz Szczecin
21 11:00 A UWM Olsztyn 3 : 1 SGH Warszawa
23 12:00 C AWF Poznań 10 : 0 ZUT Szczecin
25 13:00 A USz Szczecin 7 : 2 AWF Warszawa
27 14:00 C UKW Bydgoszcz 1 : 3 UŁ Łódź
29 15:00 A UMK Toruń 0 : 2 SGH Warszawa
31 16:00 A UWM Olsztyn 3 : 3 AWF Warszawa

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Grupa Mecz
20 10:00 D UMe Łódź 0 : 9 UG Gdańśk
22 11:00 D PŁ Łódź 0 : 3 PP Poznań
24 12:00 B SGGW Warszawa 4 : 0 PG Gdańsk
26 13:00 D WAT Warszawa 1 : 1 UMe Łódź
28 14:00 B WSG Bydgoszcz 2 : 2 UW Warszawa
30 15:00 D UG Gdańsk 0 : 0 PP Poznań
32 16:00 D PŁ Łódź 3 : 1 WAT Warszawa

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ

Grupa A
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 USz Szczecin 4 29 3 +26 12
2 UWM Olsztyn 4 7 7 0 8
3 AWF Warszawa 4 13 12 +1 5
4 SGH Warszawa 4 3 23 -20 3
5 UMK Toruń 4 3 10 -7 1
Grupa B
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 UW Warszawa 3 15 5 +10 5
3 SGGW Warszawa 3 8 4 +4 5
2 WSG Bydgoszcz 3 6 4 +2 5
4 PG Gdańsk 3 1 17 -16 0
             
Grupa C
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 AWF Poznań 3 17 3 +14 7
2 UŁ Łódź 3 16 5 +11 7
3 UKW Bydgoszcz 3 5 11 -6 1
4 ZUT Szczecin 3 5 24 -19 1
             
Grupa D
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 UG Gdańśk 4 24 2 +22 10
2 PP Poznań 4 14 5 +9 10
3 PŁ Łódź 4 4 11 -7 4
4 UMe Łódź 4 5 16 -11 2
5 WAT Warszawa 4 6 19 -13 1

FAZA PUCHAROWA

Niedziela 09.02.2020

Hala Gier AWF (ul. Marymoncka 34)

lp. Godzina Mecz
Mecze o IX – XII miejsca
33 08:00 AWF Warszawa 1:1 (k. 2:3) PŁ Łódź
Mecze o V – VII miejsca
35 09:00 UWM Olsztyn 1 : 3 PP Poznań
37 10:00 SGGW Warszawa 4 : 1 UŁ Łódź
Mecze o XI miejsce
39 11:00 UKW Bydgoszcz 1 : 4 AWF Warszawa
Mecze o V miejsce
41 12:00 PP Poznań 0 : 1 SGGW Warszawa
Mecze o VII miejsce
43 13:00 UWM Olsztyn vs UŁ Łódź

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Mecz
Mecze o IX – XII miejsca
34 08:00 WSG Bydgoszcz 6 : 0 UKW Bydgoszcz
PÓŁFINAŁY
36 09:00 USz Szczecin 1 : 0 UG Gdańsk
38 10:00 UW Warszawa 5 : 0 AWF Poznań
Mecze o IX miejsce
40 11:00 WSG Bydgoszcz 7 : 2 PŁ Łódź
Mecze o III miejsce
42 12:00 UG Gdańsk 5 : 1 AWF Poznań
FINAŁ
44 13:00 USz Szczecin 5 : 1 UW Warszawa
14:00 Dekoracja i Zakończenie Zawodów

KLASYFIKACJA

Klasyfikacja Końcowa
lp. Uczelnia
1 Uniwersytet Szczeciński
2 Uniwersytet Warszawski
3 Uniwersytet Gdański
4 Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
5 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
6 Politechnika Poznańska
7 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
8 Uniwersytet Łódzki
9 Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
10 Politechnika Łódzka
11 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
12 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
13-16 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
13-16 Politechnika Gdańska
13-16 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
13-16 Uniwersytet Medyczny w Łodzi
17-18 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
17-18 Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
Klasyfikacja Królowej Strzelczyń
lp. Zawodniczka Drużyna Bramki
1 Daria Kurzawa UŁ Łódź 8
2 Anna Kowalczyk AWF Warszawa 8
3 Anna Kopecka PP Poznań 7
4 Aleksandra Jasnowska UŁ Łódź 5
5 Emilia Jarzyna UW Warszawa 5
6 Patrycja Michalczyk USz Szczecin 5
7 Anita Brzykcy AWF Poznań 5
8 Izabela Drozdowska AWF Poznań 5
9 Kornelia Okoniewska UG Gdańsk 4
10 Izabela Pawłowska UG Gdańsk 4
11 Patrycja Salwa UG Gdańsk 4
12 Daria Waszczuk AWF Warszawa 4
13 Aleksandra Sudyk USz Szczecin 4
Nagrody Indywidualne
MVP
   
Najlepsza Bramkarka
   
Królowa Strzelczyń