Sekcja Snowboardu

Jeśli jeździsz na snowboardzie i nie wyobrażasz sobie zimy bez wyjazdu na deskę, a także chcesz doskonalić swoje umiejętności pod okiem trenera to sekcja snowboardowa jest dla Ciebie!

Kilka razy w roku wyjeżdżamy na zgrupowania treningowe, żeby na koniec sezonu móc wystartować w Akademickich Mistrzostwach Polski i Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza. A tam co roku jest najlepsza snowboardowa Atmosfera, niezapomniana Zabawa i przede wszystkim Sport – czyli esencja AZS!

Pamiętaj, nie musisz mieć na swoim koncie żadnych osiągnięć snowboardowych i nieważne, ile masz przejeżdżonych sezonów – u nas na pewno się nauczysz czegoś nowego 🙂

Autorem zdjęć jest Tadek Jezier. Zdjęcia są udostępnione dzięki uprzejmości AZS Warszawa.

TRENINGI

W czwartki o 19:30 i niedziele o 19:00 spotykamy się na sali treningowej, żeby „na sucho” przygotować się do sezonu. Chcesz dołączyć na trening? Skontaktuj się z koordynatorem sekcji.
A może nie masz pewności, czy dasz radę lub obawiasz się, że będziesz ostatni? Spokojnie, każdy z nas kiedyś pojechał na trening po raz pierwszy, a potem pierwszy raz startował w zawodach 😉

KOORDYNATOR SEKCJI

Krzysztof ORWALDI
+48 519 114 441
krzys@orvaldi.com.pl
Jeśli masz jakiekolwiek pytania – pisz maile, dzwoń lub dołącz do grupy Snowboard AZS UW