Sekcja Piłki Nożnej Kobiet

Strona internetowa AZS UW Warszawa

 

Piłka nożna jest sportem, który pozwala na rozwój fizyczny całego ciała i umożliwia utrzymanie wysokiego poziomu kondycji fizycznej, a jednocześnie zapewnia dużą dawkę dobrej zabawy. Sekcja umożliwia profesjonalne treningi i rywalizację w ramach rozgrywek w ligach państwowych.

 – Trener sekcji Maria Wąsowska

druzyna-futsalu-i-pilki-noznej-kobiet-azs-uw

Akademicka drużyna Futsalu i Piłki Nożnej Kobiet AZS UW

Zawodniczki co roku startują w Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza, Akademickich Mistrzostwach Polski, a także w II lidze państwowej na trawie i ekstralidze futsaluSekcja może pochwalić się awansem do finałów Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet, medalami Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza. 

Młode piłkarki zajęły zdobyły Mistrzostwo Polski w futsalu kobiet U18 w 2017 roku oraz brązowy medal w 2018 roku. 

Wychowanka sekcji –  Katarzyna Włodarczyk jest aktualną Reprezentantką Polski w futsalu kobiet, ponadto w czasie gry w barwach AZS Uniwersytet Warszawski była regularnie powoływana do Reprezentacji Mazowsza, z którą zdobyła złoty medal na Olimpiadzie Młodzieży oraz do Reprezentacji Polski U 17 i U19,  od 1.07.2018 jest zawodniczką ekstraligowego AZS UJ Kraków.

Aktualnie Katarzyna Jeryng i Zuzanna Maronde są regularnie powoływane do Reprezentacji Mazowsza w piłce nożnej kobiet U 16, uczestniczyły również w konsultacji szkoleniowej Reprezentacji Polski U 17. 

TRENER

trener_maria_wasowska

Maria WĄSOWSKA

TRENINGI

Serdecznie zapraszamy studentki, które już wcześniej trenowały piłkę nożną oraz te, które pragną dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym sportem. Sekcja prowadzi nabór ciągły. Przed przyjściem na trening prosimy o kontakt telefoniczny z trenerem. Do kontaktu zapraszamy wszystkie studentki, które prezentują wysoki poziom koordynacji ruchowej, są pasjonatkami piłki nożnej i pragną zaangażować się w treningi. Mile widziane jest również doświadczenie piłkarskie.

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

Wtorek Środa Piątek
16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00

KONTAKT

Trener Maria Wąsowska  
 m_wasowska@wp.pl +48 511 421 087

 

Zapraszamy na naszą Stronę Internetową oraz na FACEBOOKa!