WITAMY W WARSZAWIE!

AZS Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie wita wszystkich zawodniczek, trenerów i kierowników ekip na Półfinałowym turnieju strefy B Akademickich Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Mężczyzn.

Mamy nadzieję, że Mistrzostwa odbędą się w sportowej i przyjaznej atmosferze, a rywalizacja będzie się toczyć zgodnie z zasadami Fair Play.

Życzymy jak najlepszych wyników sportowych, dobrej zabawy oraz niezapomnianego pobytu w Warszawie.

Zespół AZS UW!

PLIKI DO POBRANIA

📃 Regulamin Techniczny

📃 Komunikat #1

📃 Komunikat #2

📃 Plakat Turnieju

📃 Grupy Rozgrywkowe

PROGRAM TURNIEJU
Piątek 28.05.2021
19:00- 21:30 Biuro Zawodów
19:00- 21:00 Weryfikacja
21:00 – 21:30 Odprawa Techniczna
Sobota 29.05.2021
09:00 – 19:30 Rozgrywki Eliminacyjne
12:00 – 15:00 Obiad
Niedziela 30.05.2021
08:30 – 22:00 Rozgrywki pucharowe
12:00 – 15:00 Obiad
Poniedziałek 31.05.2021
09:00 – 15:30 Rozgrywki pucharowe
14:00 – 15:00 Zakończenie Turnieju

GRUPY PO LOSOWANIU
Grupa A
1 SGGW Warszawa
2 UW Warszawa
3 UŁ Łódź
4
UWM Olsztyn
Grupa B
1 UMCS Lublin
2 PŁ Łódź
3 WUM Warszawa
   
Grupa C
1 PW Warszawa
2 WAT Warszawa
3 UMe Lublin
   
Grupa D
1 UMe Łódź
2 AWF Warszawa
3 SGH Warszawa
4
AWF Biała Podlaska

FAZA GRUPOWA

Sobota 29.05.2021

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Grupa Mecz
1 09:00 A SGGW Warszawa 23 : 26 UW Warszawa
3 10:20 A UŁ Łódź 19 : 26
UWM Olsztyn
5 11:40 D UMe Łódź 16 : 35
AWF Biała Podlaska
7 13:00 D AWF Warszawa 31 : 30
SGH Warszawa
9 14:20 A UW Warszawa 29 : 22
UŁ Łódź
11 15:40 A UWM Olsztyn 17 : 21
SGGW Warszawa
13
17:00 D SGH Warszawa 32 : 21
UMe Łódź
14
18:00 D AWF Biała Podlaska 44 : 28
AWF Warszawa

Hala Sportowa WZ UW (ul. Szturmowa 1/3)

lp. Godzina Grupa Mecz
2 09:00 B PŁ Łódź 22 : 16
WUM Warszawa
4 10:20 C PW Warszawa 24 : 15
WAT Warszawa
6 11:40 B UMCS Lublin 34 : 26
PŁ Łódź
8 13:00 C WAT Warszawa 18 : 21
UMe Lublin
10 14:20 B WUM Warszawa 13 : 41
UMCS Lublin
12 15:40 C UMe Lublin 14 : 30
PW Warszawa
           
           

Niedziela 30.05.2021

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Grupa Mecz
15 08:30 A UŁ Łódź 9 : 23
SGGW Warszawa
16 09:50 A UW Warszawa 16 : 9
UWM Olsztyn
17 11:40 D AWF Warszawa 35 : 21 UMe Łódź
18 13:00 D SGH Warszawa 15 : 31
AWF Biała Podlaska

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ

Grupa A
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 UW Warszawa 3 71 54 + 17
9
2 SGGW Warszawa 3 67 52 + 15
5
3 UWM Olsztyn
3 52 56 – 4
3
4
UŁ Łódź
3 50
78
– 28
0
Grupa B
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 UMCS Lublin 2 75 39 + 36
6
2 PŁ Łódź
2 48 50 – 2 3
3 WUM Warszawa
2 29 63 – 34
0
Grupa C
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 PW Warszawa
2 54 29 + 25
6
2 UMe Lublin
2 35 48 – 13
3
3 WAT Warszawa
2 33 45 – 12
0
Grupa D
lp Drużyna Mecze Zdobyte Stracone +/- Punkty
1 AWF Biała Podlaska
3 110 59 + 51
9
2
AWF Warszawa 3
94
95
– 1
6
3 SGH Warszawa 3 77 83 – 6
3
4
UMe Łódź 3
58
102
– 44
0

FAZA PUCHAROWA

Niedziela 30.05.2020

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Mecz
Mecze o IX – XII miejsca
19 13:50 WUM Warszawa
22 : 25
WAT Warszawa
20 15:10 UWM Olsztyn 19 : 21 SGH Warszawa
         
         

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Mecz
ĆWIERĆFINAŁY
21 16:30 UW Warszawa
30 : 40
AWF Warszawa
22 17:50 PW Warszawa
25 : 25 (k. 5:3)
PŁ Łódź
23 19:10 UMCS Lublin
26 : 15
UMe Lublin
24 20:30 AWF Biała Podlaska 38 : 19
SGGW Warszawa

Poniedziałek 31.05.2020

Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

lp. Godzina Mecz
PÓŁFINAŁY
25 09:00 AWF Warszawa 33 : 28
PW Warszawa
27
10:20
UMCS Lublin 19 : 26
AWF Biała Podlaska
Mecz o IX miejsce
29 11:40 WAT Warszawa 21 : 20
SGH Warszawa
Mecz o III miejsce
31
13:00
PW Warszawa 22 : 31
UMCS Lublin
FINAŁ
33 14:20 AWF Warszawa 19 : 22
AWF Biała Podlaska

Hala Sportowa WZ UW (ul. Szturmowa 1/3)

lp. Godzina Mecz
Mecze o V-VIII miejsce
26 09:00 UW Warszawa 17 : 13
PŁ Łódź
28
10:20
UMe Lublin 8 : 23
SGGW Warszawa
Mecz o XI miejsce
30 11:40 WUM Warszawa 17 : 23
UWM Olsztyn
Mecz o VII miejsce
32
13:00
PŁ Łódź 14 : 10
UMe Lublin
Mecz o V miejsce
34 14:20 UW Warszawa 14 : 20
SGGW Warszawa

KLASYFIKACJA

Klasyfikacja Końcowa
lp. Uczelnia
1 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Filia w Białej Podlaskiej
2 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
3 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
4 Politechnika Warszawska
5 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
6 Uniwersytet Warszawski
7 Politechnika Łódzka
8 Uniwersytet Medyczny w Lublinie
9 Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
10 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
11 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
12
Warszawski Uniwersytet Medyczny
13-14
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
13-14 Uniwersytet Łódzki
Nagrody Indywidualne
MVP
Michał Bekisz AWF Biała Podlaska
azs_zg_main_logo

uw_main_logo